Kurumsal

VMA HAKKINDA

Bilgisayar, Bilişim, Yazılım, Haberleşme, Güvenlik, Elektronik ve Seslendirme sistemleri sektöründe 2002 yılından bu yana hizmet vermekte olup VMA TEKNOLOJİ Firmamızın kuruluş yılı 2021 yılıdır.  

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız disiplinli, teknik açıdan profesyonel ve güleryüzlü personeli ile daima daha iyi hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Firmamız gelişen teknolojiyi takip etmekte ve buna paralel olarak kendisini sürekli olarak yenilemektedir.

Çeşitli alanlarda uzman personel bulunduran VMA; Global markaların sertifikalı ve yetkin iş ortaklıkları ile müşteri portföyüne nitelikli ürün ve hizmetler ulaştırmaktadır. VMA; Sistem & Altyapı çözümlerinde, en küçük işletmelerden en büyük kurumsal yapılara kadar her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayıp müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Müşterilerimizin güvenlik ve güvenilirlik konusundaki seçici tercihlerinin bir sonucu olarak, bütün süreçlerimizde ISO27001 kalite standartlarında uygulamaktayız.

VMA Teknoloji Hizmetleri ile; müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak, iş birimlerinin taleplerine hızlı yanıtlar dönmek, uçtan uca alt yapı ve sistemler kurarak verimli / güvenli ve sürekli sistemler sağlamak temel hedefler olarak belirlenmiştir. Sistemleri işler halde tutmak ve gelişmesini sağlamak için gerekli tüm teknoloji donanımlarının tedarik ve kurulum hizmetleri konusunda uzman ekiplerimizce yürütülmektedir.

İş Zekası çözümleri işletmelerin ihtiyacı olmaktan çıkıp olmazsa olmazı haline gelmiştir. Proaktif İş Zekası ekibimizle müşterilerimizin bu ihtiyaçları hızlı ve etkili bir şekilde karşılanmaktadır. VMA İş Zekası ekibi, veri madenciliği ve Big Data konusunda da çalışma ve araştırmalarını sürdürmektedir.

 VERDİĞİMİZ HİZMETLER

        Küçük, Orta ve Büyük Boy işletmelere uygun Telefon Santralleri
        FCT Cihazları, VOİP uygulamaları
        ISDN Çözümleri satış kurulum, yıllık bakım ve teknik destek hizmetleri,  
        Kablolu, Kablosuz , Caller ID Telefon ve Faks Makinesi satış ve tamiri
        Telefon Santrallerine uygun akü, bekletme müzikleri, kesintisiz güç kaynakları
        Robot operatörler satış ve programlama
        PC Konsol Yazılımları, Raporlama Yazılımları satış ve programlama
        Meşguliyet Panoları satış ve kurulumu
        Telefon ve Network Kablolama Altyapı Çözümleri
        Güvenlik Sistemleri Güvenlik Kamerası Kurulumu ve Altyapı Çözümleri 
        Genel Seslendirme Sistemleri
        Siramatik Sistemleri
        Hemşire Çağrı sistemleri
        Bariyer satış ve teknik destek
        Bilgisayar Sistemleri Satış ve Hizmeti 
        Bilgisayar Yazılım Hizmetleri
        Opencell Panel Onarım Hizmetleri